Hjem  | IL Fri Fotball | Lagsider | Kontakt oss | Kart | Kjekke linker | Dommerhjørnet | Andre lag i Fri
 Styret i Fri Fotball 
 Trenere og lagleder  
 IL FRI Hovedlaget 

Trenere og lagledere IL Fri Fotball 2010
Lag  
Lagleder/Trener Navn E-mail Telefon
Fri Jenter  96 Lagleder Sissel Andersen sissel.johnsen@bergen.kommune.no 97 03 32 72
      Trener David Godø dgodo@online.no 92 24 28 84
      Trener Rune Pedersen r-p6@online.no 92 89 36 15
             
Fri Gutter 1997 Lagleder Ann Helen Dahle annhelendale@hotmail.com 45 41 79 02

    Trener Geir Havre geir.havre@ventelo.net 40 44 10 14
      Trener Per Vatle perc.vatle@bergen.kommune.no 90 04 90 29
Trener Steffen Mjelde
Stefm@online.no 55 24 08 88
      Trener Arvid Weiseth a-weis@online.no
             
1998 Gutter G11 Lagleder Ronny Førland rforland@broadpark.no 90 78 62 49
      Trener Trond Skutlaberg trond.skutlaberg@gmail.com 41 08 62 94
      Trener Erik Andersen erikan3@online.no 90 09 70 92
             
1998 Jenter J11 Lagleder Hans Bjørndal hans.bjoerndal@siemens.com 92 03 88 38
      Trener Sverre Mo s-johmo@online.no 97 13 97 10
             
1999 Gutter G10 Lagleder Roy Åge Nilsen roynils10@hotmail.com 47 32 97 54
      Trener Roy Åge Nilsen roynils10@hotmail.com 47 32 97 54
             
2000 Gutter G09 Lagleder Bente Pedersen bente.kyvik@bergen.kommune.no 90 56 81 67
      Lagleder Linda Skistad linda-skistad@hotmail.no 95 97 84 14
      Trener Nils Tore Sæterdal hi-ka@online.no 99 28 33 73
      Trener Jan Tore Ringheim tonejan@yahoo.no 48 26 56 99
             
2000 Jenter J09 Lagleder Siv Anita Lohne siv.a.lohne@veolia.no 90 75 29 29
      Trener Rune Hanstveit runehanstvedt@hotmail.com 90 18 76 66
      Trener Roy Halland royhalla@online.no 93 00 65 13
             
2001 Mix G08 Lagleder Ronny H. Opdahl ronny.hammer.opdahl@ahlsell.no 91 75 18 51
      Trener Stig Hagevik Stig.h@online.no 99 15 91 99
      Trener Helge M. Nielsen helgenie@online.no 46 88 63 06
      Trener Jan Henrik Olsnes jholsnes@hotmail.com 93 44 92 60
             
2002 Mix G07 Lagleder Børge Lindquist boer-li@online.no 41 23 47 43
      Trener Bjarte Eide bj-heide@online.no 99 41 82 37
      Trener Svein Åge Sivertsen aage@sivertsenas.no 93 40 97 83